Úvod » Substráty a pěstební média » Agra-Wool » Agra-Wool Speedgrow Plug 38x35 mm, sadbovací tablety se sadbovačem 84 ks, BOX 11 KS


        

Agra-Wool Speedgrow Plug 38x35 mm, sadbovací tablety se sadbovačem 84 ks, BOX 11 KS

novinka

 

Číslo produktu: AWSP84B
Výrobce: Agra-Wool
naše cena bez DPH : 2 727 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 300 Kč

Kompletní specifikace

Agra-Wool kostka je 100% přírodní produkt, který se skládá ze zemní vlny (Earthwool) a je vhodná k zakořenění klonů a semenáčků. Zemní vlna je vyrobena ze sopečné lávy a neobsahuje žádné odpadní recyklované látky.


Agra-wool kostka je plnohodnotný substrát, který zajistí podporu zdravého a kvalitního kořenového systému u vašich rostlin. Kořeny jsou více odolné proti škůdcům, chorobám a plísním. Agra-wool kostka pomůže vašim rostlinám rychleji růst, budou větší, silnější a odolnější. Na rozdíl od jiných sadbovacích kostek Agra-wool není nutné pufrovat.


Technologie výroby Ecose® šetří životní prostředí, protože při výrobě Agra-wool kostek nebyl jako pojivo použit formaldehyd. Agro-wool kostky vytvoří ideální podmínky pro vaše rostliny, voda bude v substrátu správně zadržována a rostliny budou mít dostatek kyslíku. Agra-Wool kostky jsou vhodné pro hydroponické pěstování i rozmnožování, udržují stálou hodnotu pH a EC.  

NjlhOT